De liefdevolle ontregelaar

Hier opkomend talent voor alle kleinkunstenaars

performances voorstellingen feesten zaalverhuur bedrijfsuitjes etc…

.
Nu en straks

Programma!

01
Jul Thu

Kiki Schippers – MEER

02
Jul Fri

Kiki Schippers – MEER 2

02
Oct Fri

PIETER JOUKE

03
Jul Sat

Kiki Schippers – MEER 3

03
Dec Thu

AMSTERDAMS ALLOOI

04
Sep Sat

JASPER VAN KUIJK

04
Oct Sun

Mattijs Verhallen speelt Randy Newman

05
Sep Sun

LOTTE VELVET

08
Apr Thu

JP DEN TEX & JIM DE GROOT

08
Sep Wed

COMEDY OP WOENSDAG try-out

09
Jul Fri

Robert Jan Stips – solo

10
Jul Sat

SAARTJE & EVI

10
Sep Fri

Ronald Snijders try-out I

11
Jun Fri

Amsterdams Kleinkunst Festival SONNEVELDPRIJS 2021 Deel 1

11
Sep Fri

Ronald Snijders try-out II

11
Nov Thu

MAURITS FONDSE II

12
Jun Sat

Amsterdams Kleinkunst Festival SONNEVELDPRIJS 2021 Deel 2

12
Sep Sun

Harold & Hamid

13
Mar Sat

FEEST DER POËZIE met zangeres Vita Pagie

13
Jun Sun

HANS SIBBEL en MATTIJS VERHALLEN

13
Nov Fri

THAÏSA OLIVIA TRIO

14
Mar Sun

MARTIN SPEE

14
Oct Wed

RIE_JETSKE, ERIK & MARTIJN

17
Mar Wed

HANSJE RAVESTEIJN & RODOLFO RAVISSANT

17
Jul Sat

BABAK -O- DOESTAN

17
Sep Fri

JEROEN BOUWHUIS en Vera Marijt

18
Mar Thu

PHILIP WALKATE & SPECIAL GUEST

18
Jun Fri

BULLHORN THE PREQUEL

18
Sep Fri

DANIËLLE SCHEL

19
Jun Sat

‘DE MAN DIE DENKT DAT IE NEIL YOUNG IS’

19
Sep Sat

Feest der Poëzie

19
Sep Sun

BEER TEIPE en Michiel Buursen

20
Jun Sun

MAURITS FONDSE (EXTRA CONCERT 26 AUGUSTUS)

20
Aug Fri

CAFE WEHMUT

20
Nov Fri

AMSTERDAMS ALLOOI

15
Sep Tue

NIEUW NEDERLANDS TONEEL

17
Sep Thu

KAFKA

26
Sep Sat

Bas Marée en Johan Hoogeboom

21
Nov Sat

NADJA FILTZER & band

22
Nov Sun

Trio Strotski

11
Dec Fri

DAVID VOS ZINGT MET NETTIE KRULL OP PIANO

22
Aug Sun

MICHÈLLE SCHIMSCHEIMER

22
Sep Wed

THIJS VAN DE MEEBERG

22
Oct Thu

AMSTERDAMS ALLOOI – uitgesteld

23
Sep Thu

THIJS VAN DE MEEBERG II

24
Jun Thu

JOEP LUMEIJ & FRANS VAN DER HOEVEN

24
Sep Thu

DE RODE HORDE

24
Sep Fri

VLAMOUSSE

25
Apr Sun

FEEST DER POËZIE

25
Jun Fri

BREL EN ZO – Johan Hoogeboom en Bas Marée

25
Sep Sat

VLAMOUSSE II

26
Feb Fri

EDOUARD

26
Jun Sat

JEROEN KRAMER

26
Aug Thu

MAURITS FONDSE I

26
Sep Sun

Thaïsa Olivia Quartet

27
Jun Sun

JEWISH JAZZ – concert met een verhaal

28
Mar Sun

FRÉNK & FRENCKEN

28
Mar Sun

MARTIN SPEE

28
Aug Fri

Lotte Velvet en Luan Buleshkaj

28
Aug Sat

Patrick Nederkoorn

29
Aug Sat

Kitty Goemaat en Maria Kraaijkamp

30
Jun Wed

DS Daluiso

30
Aug Sun

Beth & Flo en Maria Kraaijkamp

30
Aug Sun

Beth & Flo met Lotte Velvet